• Akcja "Moto Mikołaje Dzieciom"

• Choć aura jeszcze jesienna, powoli można już myśleć o świątecznych prezentach. Nasza szkoła wspiera zbiórkę organizowaną przez Motocyklistów Mototrasy Jarosław i Okolice. W tym roku po raz piąty Moto Mikołaje będą rozdawać świąteczne paczki najbardziej potrzebującym dzieciom z Jarosławia i okolic!

Członkowie Moto Grupy czekają na wsparcie - zbierają słodycze, artykuły papiernicze oraz nowe zabawki, które będą rozdawać potrzebującym dzieciom! W zbiórce może wziąć udział każdy. Dary wystarczy przynieść do szkoły, do pani Patrycji Pytlarz-Junik do sali nr 1 (koło sali gimnastycznej) lub na świetlicę szkolną. Zbiórka potrwa przez 3 tygodnie do 01 grudnia. Zachęcamy do wzięcia udziału w dobroczynnej akcji.

Finał akcji Jarosławskie Moto Mikołaje Dzieciom odbędzie się na Jarosławskim rynku 10-go grudnia, której zwieńczeniem będzie parada Moto Mikołajowa ulicami miasta. Serdecznie zapraszamy do wzięcia w niej udziału, a za zaangażowanie w akcje z góry dziękujemy!

• Cztery Pory Roku

Tytuł projektu:  "Cztery Pory Roku"

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny dla uczniów klas I-III

Miejsce realizacji: świetlica szkolna

Cele: Celem projektu jest zaspokajanie naturalnej potrzeby tworzenia, wyzwalanie ekspresji twórczej, wspieranie harmonijnego rozwoju oraz kreatywności dzieci poprzez działania plastyczno- techniczne.  Głównym założeniem projektu jest recykling i upcykling  plastyczno-techniczny poprzez wykorzystywanie przedmiotów lub ich fragmentów już niepotrzebnych i nadawanie im drugiego życia.

Nauczyciele realizujacy projekt: Małgorzata Bak, Maciej Żółciński

• (Nie) zwykła matematyka

• Tytuł: (Nie) zwykła matematyka

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny

Realizacja: uczniowie kl.5

Cele: Głównym celem projektu jest kształcenie inicjatywy i kreatywności w rozwiązywaniu problemów oraz rozwijanie umiejętności wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce. Uczniowie biorący udział w projekcie będą wykonywali różnorodne, wybrane przez siebie lub opiekunów zadania matematyczne nie zawsze bezpośrednio związane z wyobrażeniami o matematyce. Efekty zadań będą prezentowane na stronie szkoły, grupie projektowej.

Koordynator projektu: Małgorzata Świętoniowska-Połeć

• Empatyczna klasa

• Tytuł projektu: Empatyczna klasa

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny pod Honorowym Patronatem Ministra Edukacji i Nauki

Cele: Rozwijanie u dzieci i młodzieży umiejętności odczuwania stanów emocjonalnych innych osób oraz reagowania na dany sposób zachowania oraz kreowanie u dzieci i młodzieży postawy lojalności, współpracy i pomocy.

Realizacja: klasa 2b

Koordynatorzy projektu: Ewa Widaj, Barbara Zięba

• Szkoła Pełna Talentów

• Już po raz II nasza szkoła bierze udział w akcji "Talenciaki" sieci sklepów LIDL.
              Zachęcamy do zakupów w sklepie LIDL. Należy zrobić zakupy za kwotę minium 50zł i kupić owoc lub warzywo. Przy kasie otrzymają Państwo talony, które można przynosić do szkoły lub rejestrować samemu na stronie 👇 www.lidl.pl/szkoly
              Zachęcamy do wspierania naszej szkoł☺
              Akcja trwa od 01.09.2023r. do 05.11.2023r.

• Kiermasz Słodkości

• Nasza szkoła wychodzi na przeciw potrzebom rozwojowym i społecznym uczniów. Poprzez tegoroczny udział w ogólnopolskim projekcie " (Nie)zwykła Matematyka " mamy szansę pomóc nie tylko uczniom naszej szkoły rozwijać kompetencje matematyczne ale również wspomóc 5cio letnią Zuzię, która walczy z glejakiem mózgu. W ramach projektu, w dniu 27 września odbędzie się kiermasz ciast z motywem matematycznym. Słodkości proszę przynosić 27 września do sali 25.

Serdecznie zapraszamy do udziału i zachęcamy do zakupu.