• Erasmus

• 13.03.2023
        • Nauczyciele SP 5 im Baśki Puzon w Jarosławiu przecierają szlaki dla programu Erasmus+

W lutym 2022 roku został opracowany i zgłoszony do konkursu przez koordynatora projektu Wiesława Ziębę wniosek w ramach akcji KA122- SCH Mobilność uczniów i kadry w sektorze edukacji szkolnej w programie Erasmus+. Przygotowany projekt nosi tytuł: „Piątka w Europie”. Udział w kursach językowych podnoszących kompetencje językowe naszej kadry pedagogicznej, zwiększy w przyszłości wymiar europejski naszej szkoły i otworzy ją na świat. W okresie trwania projektu nasi nauczyciele wyjadą na Teneryfę na 2-tygodniowe intensywne kursy języka angielskiego. Każdy z nich otrzyma certyfikat ukończenia kursu.