• Konkurs Mistrz Pióra

• 25.04.2023
        • Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie "Mistrz Pióra".

Regulamin konkursu "Mistrz Pióra"

Popularyzacja pięknego pisania

1. Cel konkursu

Celem konkursu "Mistrz Pióra" - Popularyzacja pięknego pisania jest zachęcenie uczniów ze Szkół Podstawowych w Jarosławiu do odkrywania piękna i bogactwa języka polskiego poprzez kaligrafię. Konkurs ma na celu popularyzację pięknej kaligrafii oraz rozwijanie umiejętności pisarskich.

2. Organizatorzy konkursu

Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Baśki Puzon w Jarosławiu.

3. Uczestnicy

Konkurs skierowany jest do uczniów klas 4-8 Szkół Podstawowych w Jarosławiu.

4. Kategorie prac

Uczestnicy konkursu muszą przygotować jedną pracę, w której wykorzystają fragment "Pana Tadeusza" - Inwokację Adama Mickiewicza. Tekst może być napisany zwykłym długopisem. Format pracy-A4.
          Praca musi być opatrzona nazwiskiem i klasą uczestnika oraz datą powstania.

5. Warunki uczestnictwa

- Udział w konkursie jest dobrowolny

- Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do uczniów kla 4-8 szkół podstawowych

- W przypadku osób niepełnoletnich konieczne jest wyrażenie zgody na uczestnictwo poprzez podpisanie oświadczenia przez opiekuna prawnego lub ustawowego. Wzór stanowi załącznik nr 1 do poniższego Regulaminu

- Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest warunkiem uczestnictwa w konkursie

- Uczestnikami konkursu są uczniowie indywidualni

- Każdy uczestnik może złożyć tylko jedną pracę konkursową

- W konkursie może wziąć udział dowolna ilość uczniów z każdej szkoły

6. Harmonogram konkursu:

- Prace konkursowe należy przesłać wraz z załącznikami w terminie do 20.05.2023r. na adres: sekretariat@zsj.jaroslaw.pl, marzena87.m@gmail.com – w temacie wiadomości wpisując „Mistrz Pióra.

Prace można dostarczyć bezpośrednio do sekretariatu szkoły.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 5 im. Baśki Puzon w Jarosławiu w dniu 31.05.2023r.

7. Nagrody

Nagrody w konkursie zostaną przyznane trzem najlepszym pracom.

8. Ocena prac

Prace zostaną ocenione przez komisję konkursową, która składać się będzie z trzech osób. Prace zostaną ocenione według kryteriów estetycznych i artystycznych. Decyzja komisji jest ostateczna i nie podlega dyskusji.

9. Prawa autorskie

Autorzy nadsyłanych prac wyrażają zgodę na wykorzystanie ich prac przez Szkołę Podstawową Nr 5 im. Baśki Puzon w Jarosławiu w celach promocyjnych, bez dodatkowych wynagrodzeń.

10. Postanowienia końcowe

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu konkursu w razie potrzeby oraz do odwołania konkursu bez podania przyczyny. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za utratę, uszkodzenie lub opóźnienie w dostarczeniu prac. Wszelkie wątpliwości oraz sytuacje nieujęte w regulaminie rozstrzyga organizator konkursu. Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Wszelkie informacje o konkursie udzielane są pod adresem e-mail:

marzena87.m@gmail.com

• Uniwersytet Dziecięcy na PWSTE Jarosław

• 04.04.2023
        • Szanowni Państwo - Rodzice uczniów SP5. Informuję, że na naszej uczelni organizowane są zajęcia rozwijające dla dzieci w różnych grupach wiekowych. Gorąco polecam uczestnictwo w nich naszym uczniom. Zajęcia będą ciekawe i urozmaicone zgodnie z harmonogramem przedstawionym poniżej.

UD_Rozwin_skrydla.pdf